Дитячі санки Юніор підійдуть для дітей вагою до 70 кг.
Каркас металевий, сидіння виконане з міцних порід дерева.
Колір санок - червоний каркас, помаранчеві поперечні планки.
У комплекті з санками (ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ):
- тяговий ремінь, який надійно закріплений на рамі;
- міцний ремінь безпеки, для додаткової фіксації дитини;
- знімна спинка
- ручка-штовхач (фіксується у зручному положенні)
Додатково ви можете придбати аксесуари для санок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Маса | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Червоний |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яні планки з ясена, пофарбовані |
| Каркас | Полози круглі, сталева труба Ø25мм (товщина стінки 1 мм) з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | В комплект входять: тяговий ремінь, знімна спинка і ручка-штовхач |
| Габарити виробу | 830/400/210 |
| Довжина, мм | 830 |
| Висота, мм | 210 |
| Ширина, мм | 400 |
| Толщина металла, мм | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 834 ₴






