Дитячі санки Овен підійдуть для дітей вагою до 70 кг. ;
— міцний ремінь безпеки, для додаткової фіксації дитини;
— знімна спинка
Додатково Ви можете придбати аксесуари для санок Овен у нашому інтернет магазині:
— ручка-штовхач (фіксується в зручному положенні)
— Утеплений конверт з флісу/хутра
— Муфта/Варежки для рук
Ручка та спинка знімні, тому санки підійдуть для катання на гірках.
Дитячі санки від ТМ Vitan — це відмінне поєднання стильного дизайну, надійної якості, комфорту та безпеки.
— міцний ремінь безпеки, для додаткової фіксації дитини;
— знімна спинка
Додатково Ви можете придбати аксесуари для санок Овен у нашому інтернет магазині:
— ручка-штовхач (фіксується в зручному положенні)
— Утеплений конверт з флісу/хутра
— Муфта/Варежки для рук
Ручка та спинка знімні, тому санки підійдуть для катання на гірках.
Дитячі санки від ТМ Vitan — це відмінне поєднання стильного дизайну, надійної якості, комфорту та безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Особливості | Знімна спинка, Мотузка, Ремені безпеки |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Маса | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Ченрый |
| Обсяг товару, м3 | 0.06 |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яні планки з дуба/вільхи, пофарбовані |
| Каркас | Полози круглі Ø25мм, сталева труба Ø20, Ø16 мм з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | В комплект входить: — тяговий ремінь довжиною 2500 мм; ширина 25 мм — знімна спинка (розмір: 350х390х270мм, вага спинки: 0,6 кг). |
| Габарити виробу | 800/410/210 |
| Довжина, мм | 800 |
| Висота, мм | 210 |
| Ширина, мм | 410 |
| Толщина металла, мм | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 283 ₴





