Дитячі санки Балу підійдуть для дітей вагою до 70 кг.
Каркас металевий, сидіння виконане з міцних порід дерева.
У комплекті із санками:
— тяговий ремінь, який надійно закріплений на рамі ;
— міцний ремінь безпеки, для додаткової фіксації дитини;
— знімна спинка
Додатково ви можете придбати аксесуари для санок Балу в нашому інтернет магазині:
— Ручка-штовхач (фіксується в зручному положенні)
— Утеплений конверт з флісу/хутра
— Муфта/Варежки для рук
Ручка та спинка знімні, тому санки підійдуть для катання на гірках.
Дитячі санки від ТМ Vitan — це чудове поєднання стильного дизайну, надійної якості, комфорту та безпеки.
Всі моделі сконструйовані з міцних та зносостійких матеріалів, розрахованих на тривалий термін експлуатації.
TM VITAN — український виробник з досвідом понад 12 років. >
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Маса | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | черный |
| Обсяг товару, м3 | 0.062 |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яні планки з ясена, пофарбовані |
| Каркас | Полози круглі Ø25мм, сталева труба Ø20 мм, Ø16 мм з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | В комплект входить: — тяговий ремінь довжиною 2500 мм.: ширина 25 мм — знімна спинка (розмір: 350х390х270мм, вага спинки: 0,6 кг). |
| Габарити виробу | (Д*Ш*В) 830х400х210 |
| Довжина, мм | 830 |
| Висота, мм | 210 |
| Довжина (сидіння), мм | 550 |
| Ширина (сидіння), мм | 220 |
| Ширина, мм | 400 |
| Толщина металла, мм | 1 |
- Ціна: 1 226 ₴






