Ідеальне поєднання простоти та стилю представлено у стелажах "Венге" Лофт від українського виробника TreeLand. Лаконічність і надійність конструкції стане прекрасним доповненням до вашого інтер'єру.
Полиці - ламінована плита ДСП 16 мм, представлена в трьох кольорах: Аляска, Кабо-Верде та дуб Античний. Чотири полиці шириною 1050 мм та глибиною 325 мм.
Каркас - міцний метал із полімерним покриттям (порошкове фарбування), профіль 40*20 мм. Висота 1500 мм.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротший термін!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип мебели | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 1050 мм |
| Глибина стелажу | 325 мм |
| Висота стелажа | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри книжкової шафи | |
| Ширина шафи | 1050 мм |
| Глибина шафи | 325 мм |
| Висота шафи | 1500 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1050 мм |
| Глибина полиці | 325 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Вага | 26 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 841 ₴




