Підставка під квіти "Перейра" стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру.
Стійка конструкція та стильний зовнішній вигляд не залишать нікого байдужим.
Полиці - ламінована плита ДСП 16 мм, представлена в трьох кольорах: Аляска, Кабо -Верде та дуб Античний. Чотири місця для горщиків розміром 200*200 мм.
Каркас - міцний метал з полімерним покриттям (порошкове фарбування), профіль 15*15 мм. Висота - 1000 мм, ширина 400 мм, довжина - 400 мм.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Місце експлуатації | Будинок |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 4 шт. |
| Ширина підставки | 400 мм |
| Глибина підставки | 400 мм |
| Висота підставки | 400 мм |
| Вага підставки | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 818 ₴



