
Обідній стіл лофт Treeland Айлант Кабо-Верде (прямокутний 1400х600 мм)
5 163 ₴
- В наявності
- Код: 4010104
+380 (96) 222-34-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обідній стіл «Айлант» — це лаконічний дизайн, прості форми та чисті лінії — нічого зайвого, тільки функціональність та економія корисної площі. Такий стіл гармонійно впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Розмір 1400*600, 1400*800 та 1000*600 мм.
Каркас - міцний метал з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота ніжок до стільниці 790 мм. Каркас може бути виготовлений у двох кольорах: чорний і білий.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Коричневий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 790 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 790 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 790 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 25 |
| Габарити виробу | Габарити упаковки, мм: 650 х 1450 х 120/ Габарити стільниці, мм: 1400 х 600 |
| Додаткова інформація | Висота до стільниці, мм: 720 |
| Каркас | Профільна труба 15 х 15 мм, товщина стінки 1,2 мм з полімерним покриттям |
| Матеріал виготовлення | Ламінована плита ДСП 32мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 163 ₴


