Підвісна полиця Лофт "Каррі" - це стиль, мінімалізм та функціональність в одному виробі. Суворі форми, міцна конструкція і стильний зовнішній вигляд цього виробу чудово доповнять ваш інтер'єр.
Полиці - плита ламінована ДСП 16 мм, представлена в трьох кольорах: Аляска, Кабо-Верде та дуб Античний. Дві полиці шириною 1050 мм та глибиною 310 мм. Висота полиці540 мм
Каркас - міцний метал з полімерним покриттям (порошкове фарбування), профіль 40*20 мм.
Наявність - якщо обраного товару немає в наявності, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип мебели | полиця навісна |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Довжина: | 1050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 269 ₴





