Обідній стіл «Шерман» чудово підійде для невеликої родини, він чудово виглядатиме, як в інтер'єрі заміського будинку, так і в міській квартирі. Стільниця повністю зроблена з ДСП, що гарантує її довговічність. Точені ноги незвичайної форми завершують привабливий вигляд виробу.
Стільниця - ламінована плита ДСП, представлена в трьох кольорах: Аляска, Кабо-Верде та дуб Античний. Розмір 1400*600, 1400*800 та 1000*600 мм.
Каркас - міцний метал з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота ніжок до стільниці 790 мм. Каркас може бути виготовлений у двох кольорах: чорний і білий.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Коричневий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 790 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 980 ₴




