Іграшкові санки — виготовлені для дітей з метою перевезення їх іграшок.
Допустиме навантаження — 15 кг.
Колір санок — фуксія. Допустимі кольори — рожеві, фуксія, бірюза.
Каркас металевий, сидіння виконане з міцних порід дерева, планки пофарбовані. br/> Дитячі санки від ТМ Vitan - це відмінне поєднання стильного дизайну, надійної якості, комфорту та безпеки. Всі моделі сконструйовані з міцних та зносостійких матеріалів, розрахованих на довгий термін експлуатації. з досвідом понад 12 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Маса | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | рожевий |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яні планки з дуба/вільхи, пофарбовані |
| Каркас | Полози круглі ø16мм, труба ø12мм. |
| Додаткова інформація | В комплект входить: - тяговий шнур довжиною 1300 мм; ширина 25 мм ремінь безпеки.,планка ламінована |
| Габарити виробу | 420/235/220 |
| Довжина, мм | 420 |
| Висота, мм | 220 |
| Ширина, мм | 235 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴




