Дитячі санчата Малюк підійдуть для дітей вагою до 70 кг. Габарити санок найменші з усієї колекції від ТМ Vitan.
Колір санок - бордовий лак, каркас металевий, сидіння виконано з міцних порід дерева. Доступні кольори: зелений лак, бордовий лак, червоний.
комплекті з санками:
- тяговий ремінь, який надійно закріплений на рамі;
- міцний ремінь безпеки, для додаткової фіксації дитини;
- знімна спинка
Додатково ви можете придбати аксесуари для санок Малюк у нашому інтернет магазині shop.vitan.in.ua :
— ручка-штовхач (фіксується в зручному положенні)
— Утеплений конверт із флісу/хутра
— Муфта/Варежки для рук
/> Ручка і спинка знімні, тому санки підійдуть для катання на гірках.
Дитячі санки від ТМ Vitan - це відмінне поєднання стильного дизайну, надійної якості, комфорту та безпеки. Всі моделі сконструйовані з міцних та зносостійких матеріалів , розрахованих на тривалий термін експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Маса | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Бордовий |
| Обсяг товару, м3 | 0.054 |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яні планки з дуба/вільхи 550х220мм |
| Каркас | Полози круглі Ø25мм, сталева труба Ø20 мм, Ø16 мм з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | В комплект входят: - тяговый ремень длиной 2500 мм; ширина 25 мм. - съемная спинка (размер: 350х390х270мм, вес: 0,6 кг); - ремень безопасности. Дополнительно, к санкам можно приобрести съёмную руч |
| Габарити виробу | 745/407/210 |
| Довжина, мм | 745 |
| Висота, мм | 210 |
| Довжина (сидіння), мм | 550 |
| Ширина (сидіння), мм | 220 |
| Ширина, мм | 407 |
- Ціна: 1 002 ₴




