
Журнальний столик лофт Treeland Адоніс Дуб Античний (Стільниця 1000х600 мм)
4 038 ₴
- В наявності
- Код: 4010010
Цей лаконічний журнальний стіл — «база» для вашого будинку. Він добре поєднується з більшістю стилів, не привертає увагу, але при належному використанні здатний стати центральним елементом простору. Витончений мінімалістичний дизайн і стійка конструкція чудово підходить для лаунж-зони, в якості невеликого робочого місця або просто журнального столика у улюбленого дивана. плита ДСП, представлена в трьох кольорах: Аляска, Кабо-Верде та дуб Античний. Розмір 1000*600 мм.
Каркас - міцний метал з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота ніжок до стільниці 490 мм. Каркас може бути виготовлений у двох кольорах: чорний і білий.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | 2 опори |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 490 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 490 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 490 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 1000 мм |
| Мінімальна довжина стільниці розкладного столика | 1000 мм |
| Вага столика | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Дуб Античний |
| Обсяг товару, м3 | 0.082 |
| Матеріал виготовлення | Стільниця - ДСП, каркас - металева конструкція |
| Каркас | Профільна труба: 50х20 мм, s1.2 мм |
| Додаткова інформація | Розбірна конструкція. Товщина стільниці - 34 мм |
| Габарити виробу | Габарити без упаковки: (ДхШхВ): 1000х600х490; габарити упаковки (ДхШхВ) 1050х650х120 мм |
| Довжина, мм | 1000 |
| Висота, мм | 490 |
| Ширина, мм | 600 |
- Ціна: 4 038 ₴



