Три невеликі столики в єдиному стилі — чудове доповнення будь-якої вітальні. Можуть використовуватися для повільного чаювання, зберігання потрібних дрібниць або предметів декору. Прості форми та натуральні матеріали — безперечні переваги цього комплекту.
Стільниця - ламінована плита ДСП, представлена в трьох кольорах: Аляска, Кабо-Верде та дуб Античний.< em> Розміри стільниць: 500*500, 450*450 та 400*400 мм.
Каркас - міцний метал з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота 520, 470 та 420 мм. Каркас може бути виготовлений у двох кольорах: чорний і білий.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | квадратна |
| Тип опор | Скульптура |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 450 мм |
| Глибина столика | 450 мм |
| Висота столика | 470 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 520 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 420 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 500 мм |
| Мінімальна довжина стільниці розкладного столика | 400 мм |
| Вага столика | 16 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 2 шт. |
| Додаткові характеристики столика | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Аляска |
| Обсяг товару, м3 | 0.166 |
| Матеріал виготовлення | Стільниця - ДСП, каркас - металева конструкція |
| Каркас | Профільна труба: 15х15 мм, s1.2 мм |
| Додаткова інформація | Розміри столів: (ДхШхВ) 50х50х52/ 45х45х47/ 40х40х42. Товщина стільниці - 16 мм |
| Габарити виробу | Габарити упаковки: (ДхВхШ) 550х540х560 |
| Вага (кг) | 15.5 |
| Довжина, мм | 50 |
| Висота, мм | 52 |
| Ширина, мм | 50 |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 113 ₴





