Табурет «Класик» від ТМ Вітан кольору «Перламутрове дерево» – новинка сезону 2018 року. Український виробник Вітан розробив якісний табурет, який, не дивлячись на скромні габарити, отримав масу переваг: простий міцний металевий корпус зі сталевої труби 20мм, товщини стінки 1мм з полімерним покриттям; зручне сидіння із ламінованої плити МДФ; простоту в експлуатації, а також можливість витримати вагу до 100 кг і, звичайно, вигідну ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | "Перламутрове дерево" |
| Обсяг товару, м3 | 0.057 |
| Матеріал виготовлення | Ламінована плита МДФ товщ. 16 мм |
| Каркас | Сталева труба Ø20мм, товщина стінки 1 мм, з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 300х300. Висота до сидіння, мм: 445 |
| Габарити виробу | (В. Ш. Д) 455х355х355 мм |
| Допустиме навантаження, кг | 100 |
| Вага (кг) | 2.4 |
| Країна | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴



