Надійне, зручне крісло під назвою «Білий Амур» - новинка сезону 2021 від ТМ Вітан.
Спеціально підібрана конструкція витримує навантаження до 120 кг. Каркас виконаний із сталевої труби Ø20мм, з полімерним покриттям.
Каркас покритий якісним полімерним покриттям, завдяки цьому крісло довго прослужить Вам, так само це надає естетично красивого зовнішнього вигляду. Матеріали тканини спеціально підібрані та поєднують у собі міцність, зносостійкість та гарний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Вага | 5.45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Забарвлення тканин: "дубок" |
| Матеріал виготовлення | Подвійна тканина «Оксфорд 600D» з м'яким ущільнювачем |
| Каркас | Сталева труба Ø20мм, з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 535*475. Висота до сидіння, мм: 370 |
| Габарити виробу | Габарити в розкладеному вигляді, см: (В. Ш. Д) 925* 575*670. Габарити в складеному вигляді, мм: (В. Ш. Т.): 820*600*100. |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 116 ₴











