
Стілець Vitan Режисер з м'якою полицею Економ d25 мм (оксфорд хакі)
1 959 ₴
- В наявності
- Код: 2010067
+380 (96) 222-34-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець Vitan "Режисер" з м'якою полицею - ідеальний вибір для риболовлі та відпочинку. Виготовлений з високоякісних матеріалів із використанням міцної труби діаметром 25 мм, цей стілець є надійним і довговічним. Він забезпечує комфортне сидіння завдяки ергономічній конструкції. Крім того, у конструкції стільця передбачені місткі кишені, що дозволяють зручно зберігати необхідні риболовні принади та інші аксесуари. Матеріал оббивки - оксфорд в кольорі хакі, що робить його стильним і привабливим виглядом для відпочинкової зони.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 430 мм |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг товару, м3 | 0.059 |
| Матеріал виготовлення | Подвійна тканина «Оксфорд 600D» з м'яким ущільнювачем |
| Каркас | Сталева труба Ø25мм і Ø16мм, товщина стінки 1 мм, з полімерним покриттям |
| Додаткова інформація | Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 460х430. Висота до сидіння, мм: 430 |
| Габарити виробу | Габарити в розкладеному вигляді, см: (висота, ширина/(з полицею), довжина) 840х500/730х530. Габарити в складеному вигляді, мм: (В. Ш. Т.) 840х500х130. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 959 ₴





